Mieszalniki do produktów sypkich!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszalników do produktów sypkich w wykonaniu bębnowym lub kostkowym. Mieszalnik do produktów sypkich służy do mieszania przypraw, dodatków spożywczych, mieszanek mącznych, białkowych, draży, cukierków, słodyczy, ale także innych produktów sypkich. Mieszalniki wykonujemy w różnych pojemnościach, dopasowane do potrzeb Klienta!

 

 

 

 

Kotły wywrotne stosowane są do parzenia i gotowania takich wyrobów jak mięso, wyroby wędliniarskie, podroby, owoce i warzywa np. kapusta, grzyby, ziemniaki, bigos, różnego rodzaju zupy i sosy, farsze mięsne i warzywne, przeciery, marmolady i wiele innych. Każdy kocioł wywrotny może być wyposażony w wymienne mieszadło przygotowane specjalnie dla Państwa potrzeb, dzięki czemu produkty będą właściwie wymieszane i nie będą przywierać.
 
Dodatkowo, kotły przechylne mogą posiadać funkcję gotowania w nadciśnieniu tak, jak w szybkowarze. Specjalna konstrukcja pozwala wówczas na nawet kilkukrotne skrócenie czasu procesu oraz zminimalizowanie ilości niezbędnych przypraw i dodatków. Dzięki temu koszt przygotowania potraw znacznie spada, wzrasta natomiast wydajność linii produkcyjnej bez konieczności rozbudowy pomieszczeń, zwiększania liczebności załogi.
 
Kotły wywrotowe znacznie ułatwiają wyładunek produktów do cymbrów, pojemników, wanien, wózków itp.
 
Wykonujemy kotły przechylne o zasilaniu parowym, elektrycznym, olejowym lub gazowym, o pojemnościach do 1200 litrów.